Завершилися курси підвищення кваліфікації

Завершилися курси підвищення кваліфікації викладачів у сфері дистанційної освіти

img_2290

Успішним захистом випускових робіт завершилися курси підвищення кваліфікації викладачів у сфері дистанційної освіти «Базові навички роботи у системі управління навчанням “Moodle”», організовані на базі Центру інноваційних технологій та комп’ютерного тестування Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Упродовж місяця слухачі відвідали цикл семінарів-тренінгів із питань використання технологій дистанційного навчання, набули навичок створення дистанційних курсів навчальних дисциплін засобами системи управління навчанням «Moodle».

Теоретичні аспекти впровадження технологій дистанційного навчання викладали керівник Центру інноваційних технологій та комп’ютерного тестування, доцент Олена Герасимчук і доцент кафедри прикладної математики та інформатики Тетяна Чепрасова. Набути практичних навичок допомагала інженер Центру інноваційних технологій та комп’ютерного тестування Марія Колядич.

24–26 вересня цього року 20 наполегливих слухачів отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка та сертифікати авторів дистанційного курсу і стали членами «Клубу тьюторів» нашого університету.

Організовані курси постійно діють на базі Центру інноваційних технологій та комп’ютерного тестування. За детальною інформацією звертатися: м. Луцьк, вул. Потапова, 9, каб. С-14, тел. 77–05–48.