У 2018 / 2019 н. р. оновлено базу тестових завдань з дисципліни “Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)” для природничо-математичних та гуманітарних спеціальностей

У 2018 / 2019 н. р. згідно рішення кафедри іноземних мов:

1. природничо-математичних спеціальностей (протокол № 10 засідання кафедри від 19 лютого 2019 р.)

-оновлено базу тестових завдань з дисципліни “Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)” для студентів 1 курсу (залік, 2 семестр) економічних спеціальностей;
-об’єднано бази тестових завдань дисципліни “Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)” для студентів спеціальностей “Психологія”, “Практична психологія”, “Соціологія” на всіх курсах.

-об’єднано бази тестових завдань дисципліни “Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)” для студентів 2 курсу (екзамен, 4 семестр) спеціальностей “Географія”, “Геодезія та землеустрій”.

2. гуманітарних спеціальностей (протокол № 9 засідання кафедри від 28 лютого 2019 р.) оновлено базу тестових завдань з “Іноземної мови професійним спрямуванням (англійська)” для студентів 2 курсу (екзамен, 4 семестр) гуманітарних спеціальностей.