Новини

Шaнoвнi викладачі, розробники баз тестових завдань!

Нагадуємо, що бази тестових завдань для підсумкового контролю у формі комп’ютерного тестування з дисципліни “Іноземна мова (за професійним спрямуванням)” необхідно подати у Центр інноваційних технологій та комп’ютерного тестування до 1 квітня 2018 року.

Внесено зміни до бази тестових завдань з “Основ права”

У 2017 / 2018 н. р. згідно рішення кафедри теорії та історії держави і права (протокол № 3 засідання кафедри від 03 жовтня 2017 р.) внесено зміни до бази тестових завдань з “Основ права”.

Оновлено бази тестових завдань з “Іноземних мов”

У 2016 / 2017 н. р. згідно рішення кафедри іноземних мов природничо-математичних спеціальностей (протокол № 9 засідання кафедри від 24 лютого 2017 р.) оновлено бази тестових завдань з “Іноземних мов” для студентів: факультету психології, спеціальностей: “Психологія”, “Практична психологія” (англійська, німецька мови), (екзамен, 4 семестр); географічного факультету, спеціальностей: “Географія”, (англійська мова, залік, 2 семестр), “Готельно-ресторанна справа”, […]

Запрошуємо на курси підвищення кваліфікації!

Запрошуємо на курси підвищення кваліфікації! Базові навички роботи в системі управління навчанням «Moodle» Анотація курсу: підготовка педагогів до роботи в умовах модернізації освіти; формування навичок розробки, створення та опублікування дистанційних курсів у модульному динамічному об’єктно-орієнтованому середовищі для навчання «Moodle» (Modular Object-Oriented Dynamic Learning). Набуті навички на курсах підвищення кваліфікації дозволять викладачу забезпечити студентам постійний доступ […]

Вітаємо з початком навчального семестру!

Шановні викладачі та студенти! Вітаємо з початком ІІ-го семестру 2016-2017 навчального року! Бажаємо всім студентам здоров’я, гарних оцінок та відмінних знань з усіх навчальних дисциплін! Викладачам бажаємо здоров’я, терпіння, творчості в роботі, наснаги та гарних результатів!